Říjen 2008

Nějaké INFO ohledně povídkách.

29. října 2008 v 17:17 | Arriel Izzie Forestová
Takže lidičkové, právě se chystám rušit povídky, seznam pod perexem........

Další do mé sbírky :)

29. října 2008 v 17:00 | Arriel Izzie Forestová
Především bych se chtěla omluvit Kiqi, slíbila jsem jí už před několika týdny, že si jí přidám atd. a jaksik se na to vybodla, takže se vážně strašlivě moooooooooooc omlouvám! Snad se nezlobíš :(

31. kapitolka 2/2

29. října 2008 v 8:07 | Arriel Izzie Forestová


31. kapitolka 1/2

25. října 2008 v 16:28 | Arriel Izzie Forestová
Ach ano, je to tu =) Další pokráčko, to jste rádi co? :D:D Mno, stydím se, že se tu dlouho nic neobjevilo, spíše je mi to líto, jelikož jsem do tohohle blogu dalo moc a když už byl rozjetej, vyskočila jsem......... No, pokusím se to teď zmněnit, ale nic neslibuju :)

Nový layout =)

25. října 2008 v 16:18 | Arriel Izzie Forestová
Ano ano, jsem tu s novým layem :) Snad se bude líbit =)

Goodbye to you...........

12. října 2008 v 16:58 | Arriel Izzie Forestová
Vážně se strašně omlouvám, ale na čas si beru takovou menší dovolenou. Psaní už mi nejde jako dřív, není čas ani chuť........... Kapitolky, co jsem sesmolila mi přijdou naprosto příšerné........ Ani si nejsem jistá, jestli se ke psaní chci vracet.......... Nwm co bude za pár hodin, natož za pární dní či týdny....... A tak se s vámi s touhle písničkou loučím.........

30. kapitolka

7. října 2008 v 20:00 | Arriel Izzie Forestová
Ach, krásné to číslo, 30. kapitolka je tadyyyyyyyyy :) Měla bych už pomalu ale jistě končit, takové číslo se mi v povídkách etě neobjevilo :D No, pokusím se :D

Dala jsem si rychlou sprchu, která jakž takž mou zlobu zklidnila, načež jsem se oblékla do pyžamka a ulehla do postílky. Pomsta je zlé slovo, vlastně jsem tuhle válku si Chrisem započala já, on se jen přidal. Vymyslím něco jiného, né válku, nebudu se k tomuhle snižovat, čeká, že na něj něco přichystám, jenže co mám udělat abych ho přesvědčila o tom, že nejsem tak hloupá, jak se na první pohled zdá?

19.kapitolka - Smrt se nám začíná lepit na paty.

5. října 2008 v 18:16 | Arriel Izzie Forestová
:) Snad vás touhle kapčou aspoň trošku potěším :D Trvalo mi to dlouho co? :D
"Půjdu si ještě lehnout." oznámila jsem všem a klidila se jim z očí, nebylo to pro ně lehké, ani pro mě né.

Zavřela jsem se v pokoji a ulehla do postílky. Možná mají pravdu, nemusím tam jít, nezapečetili jsme naše slova kouzlem, nemůže se mi přeci nic stát, ale chci vědět, co Pán zla chystá, jestli mě má v úmyslu zabít, či zjistit, co se má stát.

Další Grupáč pro Niku :)

3. října 2008 v 19:24 | Arriel Izzie Forestová
Tak tenhle grupáček je od 15 let :) :D Jas má od 18, ale to už je jako žhe moc :D Zase až tak odpudivé to není, nebo snad jo? :D Vím já, posuďte sami :)

29. kapitolka 2/2

3. října 2008 v 19:02 | Arriel Izzie Forestová


Bez jakékoliv známky toho, že jsem cokoliv slyšela, jsem vyšla z koupelny, na chodbě jsem se srazila s Chrisem, Lil už zřejmě odešla dolů, nikde jsem jí neviděla.

"Ahoj." řekl společensky, zřejmě chtěl nějak navázat kontakt. Postavila jsem se naproti něj, založila si ruce na prsou a propalovala ho pohledem. "Jsi na mě naštvaná?" optal se, ale já mu neměla v úmyslu odpovědět. "Lil to ze mě vypáčila, omlouvám se."