Září 2008

Dvě SB!

30. září 2008 v 17:19 | Arriel Izzie Forestová
Takže

29. kapitolka 1/2

28. září 2008 v 17:11 | Arriel Izzie Forestová

Tak, je to tady! Další pokráčka snad budou přibývat rychleji a bez jakéhokoliv zdržení, ale kdyby se něco potentovalo, předem se omlouvám, máme tento týden tolik písemek, žhe to možná i přes obrvskou snahu nebudu stíhat............. :(
S objemnými taškami jsme se vrátili domů. Dům byl prázdný, zřejmě se kluci s Nat vydali na procházku zasněženými pláněmi, kdo ví. S holkama jsme zalezly do pokoje a začly vybalovat.
Naštěsti byly všechny dárky zabalené, tudíž jsme mohly vidět jen velikost dárků, které nám kdo koupil. Zvědavá Laura se však jen tak nedala a chtěla dáreček od Lily prozkoumat více, tudíž začla menší honička po pokoji. S Ann jsme se jen smály.

První Grupáč hotov! :D

28. září 2008 v 16:49 | Arriel Izzie Forestová
Takže, Hannah psala u Jas toto:
Pár: Sirius Black and Peter Petigrew.
Slova: Králík v monterkách, Stříkací pistole, Nescafe, Počítač, Držák na brambory, Figurína z porcelánu, Unikátní strom, Špagetti alá Severus :P, Anakonda v pasti, Ostrov krvavých zombie, Lákadlo na vosí hnízda, Hodiny s mickey-mousem, Citrón na houbách , Brunclík, Západní čtvrť.
No a my jsme na to napsaly TOHLE! :D Snad se bude líbit :)

Omluva.

27. září 2008 v 19:09 | Arriel Izzie Forestová
Takže, teď jsem byla několik dnů pryč, jak jste si určitě mohli všimnout, nepřibývaly tady kapičky, jelikož jsem je nestihla napsat, bylo to všechno na rychlo.......... Zítra se pokusím něco napsat, možná že i dneska, ale nejsem si jistá, že to stihnu, takže počítejte s jakýkoliv pokráčkem až v pondělí :) Strašně se omlouvám, ale napravím to! Slibuju! :)

28.kapitolka

23. září 2008 v 18:48 | Arriel Izzie Forestová
Trošku roztřeseně jsem se postavila na nohy, pohledy všech ostatních jsem těžce ignorovala a odešla do obývacího pokoje, kde na mě spadly pohledy dvou osob. Žena, ve středním věku se svým manželem seděli pevně přimknutí u sebe na gauči a v očích jím bylo vidět zděšení, zklamání, bolest………….A nevím co ještě.

27.kapitolka

21. září 2008 v 14:17 | Arriel Izzie Forestová

Trvalo to, ale je to tu :) Tak snad se to bude líbit :) Příští kapča bude určitě více vzrušující :D Možná že až ta další, nwm :) ale už brzy........... Ne, držím jazyk za zuby :D

MNo, co se mnou naděláte :-P

21. září 2008 v 14:11 | Arriel Izzie Forestová
Já vím, zase a opět změna :D Když já si nemůžu pomoct! :D Ty staré laye se zoškliví, přestanou se líbit (Tedy apsoň mě ano) A prostě......... když je čas a nálada, sednu si k tomu a je to mnoooo. Tak snad to nikomu nevadí, změna je život :)

26.kapitolka

17. září 2008 v 18:50 | Arriel Izzie Forestová
Tuhle kapičku bych chtěla věnovat Sawarin, jelikož toho máme až moc společného a suprově se mi s ní povídá :) Jsi fajn holka a když to nevidí lidé kolem tebe, potřebují brejle :)
Bylo něco kolem půl třetí, když jsem vyčerpaně usedla na barovou židličku. Holky se nemínily vzdát a tak ještě posledních pár minut zběsile tančily.
"Ale ale, kohopak to tu máme?" ozval se za mnou už tak známý, nenáviděný hlas Luciuse Malfoye. Neochotně jsem se otočila jeho směrem, v obličeji měl velké pobavení. Kolem jeho pasu mu byla zavěšená Narcissa Blacková, jeho nastávající, která by si svého mužíčka měla více hlídat.

25.kapitolka

13. září 2008 v 11:44 | Arriel Izzie Forestová
Tahle kapitolka je pro Jas, já vím, užívej si života jak nejlíp dokážeš a promiň za tu hádku..............Stejně za ní můžu já, ať si říkáš co chceš :-P :) MT :-*

Úvodem.

13. září 2008 v 11:21 | Arriel Izzie Forestová
Někdo už si mohl všimnout v Rozcestníku, ale já to tu přeci jen dám. Měla jsem vymyšlené dvě verze tohohle příběhu, nakonec jsem se rozhodla pro Tenhle.......... Snad vás to zaujme :)