Srpen 2008

22.kapitolka

28. srpna 2008 v 20:37 | Arriel Izzie Forestová
Kapitolka je zde :) Načekali jste se dlouho já vím, ale co se dá dělat :) Pokusím se to zase střídat, jednou tahle povídka, podruhé Sny, ale uvidíme pro co se zase v příštích dnech nadchnu :D a věnována je mé lásečce, která je mi vždy oporou a já se jí to pokouším oplácet :) Dobby, jsi pro mě i přes to všechno strašně důležitá, bez tebe bych v téhle díře brzo skočila z mostu :( Dokážeš mě vždy rozesmát, někdy musíme zase zahmhmovat :D MT :-*

16.kapitolka - S mrtvolama se zásadně nebav!

26. srpna 2008 v 16:38 | Arriel Izzie Forestová
Ano, já vím, dlouho nepřibyla kapička k LWDS, když mě ty Sny teď nějak chytly :D ale pokusím se napísat i k LWDS, ale nic neslibuju.............:)
Měsíc ozařoval potemnělý pokoj, ve kterém jsem spala, ne však dlouho. S trhnutím jsem se probrala, jako by se mě snažil někdo probudit, třepal se mnou……

Posadila jsem se a koukla na budík, který hlásal něco po druhé hodině ranní. Teď jsem viděla ty karty, které mi nahrávaly. Rychle jsem se probrala, vyšvihla na nohy a odskočila si do koupelny, kde jsem se převlékla.

15.kapitolka - Viděl jsem ho!

24. srpna 2008 v 12:33 | Arriel Izzie Forestová
Tak, další z mých "výtvorů" :D No, blížíme se ke konci, už jen pár kapitol a bude Epilog.........Takže, pěkné čtení :) a zase videjko k anastázii, jsme na ní s Twins závislé :D Je to prostě krásný příběh :-)

14.kapitolka - Pohřeb plný Smrtijedů 2/2

22. srpna 2008 v 10:29 | Arriel Izzie Forestová
Pokráčko jsem stihla, snad nebude tak hrozné, jak se mi na první pohled zdá..........

Když jsme došli až těsně k hrobu, všechny pohledy spočinuly na mě. Některým Smrtijedům došlo až teď, že jsem to já a zvědavě si mě i můj doprovod prohlíželi. Když se však kousek od nás postavil Brumbál s několika členy profesorského sboru, sklopili zvědavé oči k zemi a snažili na tváři vytvořit nejsmutnější výrazy, jaké jen mohli dokázat. Měla jsem chuť všechny nakopat do zadku a vyhnat ze hřbitova.

Promiňte.........

21. srpna 2008 v 18:56 | Arriel Izzie Forestová
Vážně se omlouvám, ale dnes kapitolka nepřibyde, zítra se pokusím ráno něco napsat, ale nejsme si jistá, že to stihnu..........K večeru jedu s partou pryč a jen tak se nevrátím,neomlouvá mě to, já vím :) Slibuju ale, že něco napísám...........

14.kapitolka - Pohřeb plný Smrtijedů 1/2

19. srpna 2008 v 21:55 | Arriel Izzie Forestová
Tak, je tu, sice pozdě, ale je. Je taková divná, prostě jsem měla pocit, že to musím takhle napsat a tak to je........No, dlouhá taky moc není, ale příští kapča bude lepší, vážně a jak jsem si tak četla komentíky, všichni čekáte, že je konec, jenže on není lidičkové, téhle povídky se jen tak nezbavíte :-P

Ano, zase něco new.

19. srpna 2008 v 20:04 | Arriel Izzie Forestová
Tak, jsem tu, bez kapči, ale s new designem. Nudila jsem se, inspirace na pokráčko nepřišla, ale tohle jsem sesmolit dokázala. Dlouho tu ten předešlý lay nevydržel, ale co, změna je život, tak snad se bude líbit :)

13.kapitolka - Sbohem.........

17. srpna 2008 v 12:34 | Arriel Izzie Forestová
Tak, hlásím se s pokráčkem :) Dovolená byla úžasná lidi! :-P Dokonce jsem nepřišla k žádné velké úhoně, tudíž jsem od rodičů dostala pochvalu :D

21.kapitolka

13. srpna 2008 v 12:00 | Arriel Izzie Forestová
Tak právě teď se určitě válíme buď v pelechu a tlemíme na TV, nebo se mlátíme ve vodě a nebo, což je nejpravděpodobnější nám tam chčije a my běháme v děšti po zahradě a pištíme na celé kolo jako malé, pětileté holky :D........Ach, tak myslím, že tuhle dovču si asi protáhneme :D"Ano, je co tajit." přitakala jsem a lehce se usmála. "Ale jestli mě podvedeš Siriusi………"
nenechal mě doříct onu větu, které jsem se začla zrovna teď nejvíce obávat.

"Slibuju, že tě nepodvedu, nikdy." řekl a upřeně se mi díval do očí, lehce jsem přikývla, sice jsem byla na pochybách a navždy budu, musím to risknout.

INFO.

10. srpna 2008 v 18:00 | Arriel Izzie Forestová
Ano, nová povídka :D Jsem hrozná, ale nejdříve bych chtěla poradit, jestli s tím mám vůbec začínat, takže není jisté, jestli budu dále pokračovat :-)