Červen 2008

Takže lidičkové...............

30. června 2008 v 13:37 | Arriel Izzie Forestová
Dneska pokráčka nebudou...............mám totiž rozlučák s mojí třídou...............zítra budu vyspávat takže taky nic a ve středu budeme oslavovat "kámoščiny" narozky................pokusím se přihodit kapitolky co nejdříve, ale je toho moc.............potom má narozky další "kámoška" je karneval a všechno se to nakupilo...............tak snad mi to porminete, ale kdo chce pokráčko k LWDS zatlačte na Sawarin.......dokud ona nepřihodí kapču k nějaké své povídce, u mě se také ničeho nedočkáte :D:D Jsem svině, já vím, ale prostě to tak musí být :-P A užijte si prázky lidičkové :-)

Sawarin.............

28. června 2008 v 12:57 | Arriel Izzie Forestová
Díky Saw za spřátelení.......píše krásně, procítěně a její blog mám ráda.......je prostě božííííííííííí :D Saw je sama o sobě boží holka, viď :-) No, bude určitě psát, že je nudná nebo takové ty řečičky, ale když jí poznáte blíž.....je hodně otevřená a hodňoučká.............takový bobešek :D:D No jsem magor já vím, ale co tu mám psat? Já píšu jen pravdu lidi! :D:D Tak ještě jednou děkuju a určo k ní mrkněte :-) Voblázek pod článkem :-P

5.kapitolka - Regulus

28. června 2008 v 12:43 | Arriel Izzie Forestová
Jakmile k nám dorazili, máma mě k sobě pevně přitiskla. Objetí jsem jí oplatila a hlavu zabořila do jejího ramene, jen abych skryla oči, do kterých se hrnuly slzy.
Posléze jí vystřídal i táta, který si mě pevně zachumlal do objetí a nemínil jen tak pustit.
"Co se ti dneska stalo?" optal se ustaraně James a tak jsem se taťky pustila.
"Ale nic." mála jsem ledabyle rukou.

12.kapitolka

28. června 2008 v 12:41 | Arriel Izzie Forestová
Po půl hodině jsem vyšla z pokoje a vydala se ke klkům. Potichoučku jsem otevřela dveře a nakoukla dovnitř, nikdo nikde. Vklouzla jsem dovnitř a usmála se.
Vytáhla jsem hůlku a několika kouzly začla přilepovat jednotlivé fotky na jednotlivá místa. Po hodině jsem měla hotovo! Jaká to úleva! Rychle jsem sebrala krabici a vyběhla z pokoje. Ve společence se ozvalo několik hlasů, které se hrozně rychle blížily ke mě. Odhodila jsem krabici do temného kouta a jen tak tak jí Sirius neviděl.

11.kapitolka

24. června 2008 v 21:00 | Arriel Izzie Forestová
"Já půjdu taky." řekla jsem a chtěla zmizet, on však jako na potvoru zavřel můj východ z téhle šlamastiky a ještě se o něj ležérně opřel.
"Co jste tu dělaly?" optal se.
"Nic." řekla jsem a přišla blíže ke dveřím, doufaje, že uhne, ale on tam stále stál. Zkoumavě si mě prohlédl a udělal jeden větší krok ke mně, načež mě lehce chytil za bradu a nadzvedl. Na tváři se mu objevil zamračený výraz a já si to uvědomila. Vysmekla jsem se mu a zoufale sklopila hlavu.

Šaty pro Eliz.

23. června 2008 v 20:18 | Arriel Izzie Forestová
Já zapomněla přidat ony šaty pro Eliz, fakt se omlouvám, dávala jsem to tu rychle...........

10. kapitolka

22. června 2008 v 20:39 | Arriel Izzie Forestová
"Já." řekla jsem a postavila se. Všechny pohledy holek a Pobertů spadly nevěřícně na mě.
Remus sklopil hlavu k talíři a Lil se mi snažila menším úsměvem dodat aspoň trochu kuráže.
"Vy jste se snad vzali či co?" nechápal Black.
"Jsem jeho sestra."

4.kapitolka - Ples

22. června 2008 v 20:37 | Arriel Izzie Forestová
"Proč to po mě vlastně chceš?! Sirius už tě nemiluje, chápeš, zapomněl na tebe za necelý půl rok! A víš že ta jeho ženuška čeká dítě?!Jeho dítě!"
Vyrazil mi dech, tohle jsem nečekala, ani v nejmenším. Sirius čeká dítě, s ní! Už založili i rodinu, stejně jako Lily a brácha. Budou mít dítě! Dítě! Dítě! Dítě! Pořád dokola jsem si opakovala jedno a to samé slovo, pořád jsem tomu nemohla uvěřit.
"Eliz…já……." začal, ale já ho přerušila.
"Ne, vypadni Regulusi!" řekla jsem a stočila tvář do polštáře, do kterého jsem nechávala se vpíjet mé potůčky slz.

3.kapitolka - Bolest

20. června 2008 v 14:44 | Arriel Izzie Forestová
Jelikož musím dnes jet do Ostravy, házím sem pokráčko ke Sny, vidiny a zrození lásky 2 o něco dříve..........snad si to užijete :-P A nebojte, začátek něčeho velkého se už blíží, možná v další kapitolce, kdo ví :D
Probudilo mě tiché šeptání, s těží jsem rozlepila jedno víčko a uviděla rozmazanou postavu, která se tyčila nade mnou a pobízela, abych vstala.
"Notak vstávej, ráno budeš celá dolámaná." radil mi Regulus, ale já jen nesouhlasně zamručela, spalo se mi nádherně.
Zavřela jsem víčko a znovu se ponořila do světa snů a přání, nevyplnitelných přání……

9.kapitolka

19. června 2008 v 15:07 | Arriel Izzie Forestová
Měla se tady objevit včera, já vím, já vím, ale byla jsem na výletě, snad to pochopíte lidičky :-P No a zítra tady snad přibyde pokráčko, jelikož mám víkend celkem narvaný.........a vůbec se tady neobjevím.........tak snad to stihnu napsat :-)
"Samo sebou že kvůli nich!" zachraňovala to hned Annabell.
"Ani bych neřekla." přidala se Laura.
"Můžete toho nechat!" zarazil je Rem.
Čeho máme nechat? Hádáte se snad kvůli Lily a Jamesovi ne? My nic neděláme!" obhajovala se Laura.