Květen 2008

2.kapitolka

31. května 2008 v 18:59 | Arriel Izzie Forestová
Chrochty chrocht!
Došla jsem až na úplný konec vlaku a vyšla na menší můstek, který se tam nacházel.Stromy se ztrácely za skalami, kolem kterých jsme jeli a já si přála být pryč odtud.Nechtěla jsem se vracet, ale kvůli jistým osobám, které mi tam ničili život, jsem jinak nemohla.Remus mě teď ke všemu hrozně zklamal, chápala jsem, že brání své přátele, ale neuvědomuje si, že tím ničí ostatní.
"Ale, někdo našel mé tajné místo." uslyšela jsem za sebou a vyjukaně se otočila.Stála tam Lily a nuceně se usmívala.

5.kapča

31. května 2008 v 18:57 | Arriel Izzie Forestová
Mystery! Nejradši bych se na to vyprdla! Než mi naběhne blog.cz tak bych stihla desetkrát umřít! :D Ale co bych neudělala pro pokračko k Belive me!
Bylo tu krásně, samá zeleň, žádní lidé, i když to stvoření, které se couralo kousek za mnou, mě dost štvalo, ale toho jsem si radši nevšímala.Takhle bych si přála svou dovolenou, tohle můžu také považovat za menší dovču, i když nám zde jde o život.Všichni to berou na lehkou váhu, holky hysterií a já jsem až nad míru moc klidná, stejně tak i kluci.

OD JASANE!

30. května 2008 v 20:56 | Arriel Izzie Forestová
Takže, Jas mi napsala Drabble :-* jsem za něj šíleně šťastná a je to nádherné, tak vám to tu dávám, snad se zlatí nebudeš zlobit, jenže já se tím prostě musím chlubit :D :-P Je totiž pro mě!
Postavy: Arriel Izzy Forestová, Remus Lupin
Místo: Brdavice-vrba Mlátička
Žánr:Romantika/Humor
Doba: Poberti
10 slov: Láska, zoufalství, bolest, srdce, zrada, nenávist, Black, vlkodlak, chci tě, miluji tě!
Je mi jedno, že jsi vlkodlak!
Čekám. Čekám tu pěkně dlouho. Jsem pořádně promrzlá! Venku je snad -20 a já stojím u vrby Mlátičky a čekám. Čekám na něj. Na toho, který mi tolik popletl hlavu. Na toho, koho tolik miluji, ale on mne ne… Na toho po kterém neustále toužím a až mě to sžírá. Na toho hnědovlasého skoro blonďatého hocha, který mi asi tři měsíce nedá spát! Ale já jsem silná. Jsem přece Arriel Izzy Forestová! A Forestovi se NIKDY nevzdávají. Nebo… Spíš si to asi myslím..
Namotala jsem si pramínek mích skoro blond vlasu na ukazováček a přešlápla ve sněhu, který čerstvě napadl. Už byla zima. Prosinec.. a dnes. 14.prosince… Den, kdy jsem se narodila. Nevím, proč jsem schůzku domluvila na dnešek… Fakt.. Asi proto, že mi bude 17. Krásný věk že? Pro mě ne zase tak dobrý. Ještě půl roku a odejdu. Odejdu z téhle čarovné školy a od toho koho miluju. Asi právě proto jsem zvolila dnešek…. Chci mu říct, že je mi jedno, že je vlkodlak! Strašně mě bolí srdce když pomyslím na to, že si myslí, že mám něco s Blackem! Bože! Nikdy bych Remuse nezradila!
"Arriel? Jsi tu?" Ozvalo se odněkud. Pomrvila jsem se a ohlédla. Uviděla jsem Remuse. "Reme! Já…Potřebuju ti všechno vysvětlit! Potřebuju, abys mi věřil!" Vychrlila jsem na něj zoufale. On kývl. "Mluv."
"Já… Víš, nikdy jsem s Blackem nic neměla a nikdy nebudu. Prostě… Vážně mi nevadí, že jsi vlkodlak a prostě.. Je mi to jedno, protože tě moc miluju a chci tě ještě víc, než před třemi měsíci. Víš jak to bolelo když jsem tě viděla s Cassandrou? Moc to bolelo… Nenáviděla jsem tě za to.. I ji, ale prostě se to změnilo a já miluju jen a jen tebe." Wow. To byl proslov. No prostě jsem to ze sebe vychrlila! Zmateně na mě koukal a asi nevěděl ani která bije. Prostě tam jen tak stál a koukal na mě. Přišla jsem k němu a políbila ho. Sladce, jemně, odvážně, toužebně… Začal mi polibky opětovat. Byla jsem v osmém nebi! Ikdyž jich je jen sedm.
Dávala jsem do toho polibku opravdu všechno! Lásku, touhu, něhu, nenávist, zklamanost, zradu a plno jiných citů. Opravdu jsem ho milovala a bylo mi jedno, že je vlkodlak…
"Arriel. Vážně to tak chceš? Nevadí ti, že jsem vlkodlak?" Promluvil po tom, co se ode mne odtrhl. Kývla jsem. Chtěla jsem ho…
"Nevadí mi, že jsi vlkodlak! Miluji tě Remusi Lupine!"

Prolog................:-P

30. května 2008 v 13:24 | Arriel Izzie Forestová
Má povídečka a také Hannah lidi! Prolog napsala ona.............a já si myslím že je suprovní :-P No a byla bych ráda, kdyby jste mrkli k ní na bloček :-P Předem děkuju....................... Odkaz!
Asi si myslím, že sem idiot, ale to mě v této chvíli ani v nejmenším nepřekvapuje. Právě jsem totiž přešla ulici v Londýně u Tower Bridge. Taky mě v nejmenším nepřekvapuje, že tu běhám jak pominutá… Jediné, co překvapuje mou ohavnou mysl, je, jak jsem dokázala to, že mě nepřejelo ještě žádné auto…Teď mi to došlo. Zastavila jsem se, ale rychle sem uskočila před jedoucím vozem. Mé jasnovidecké schopnosti fungují. Ušklíbla jsem se, sama pro sebe, ale dál jsem pokračovala v uvažování. Co mi právě řekla, bylo až nad míru paranoidní. Byla bych naivní, kdybych tomu uvěřila. Ale co jsem měla dělat. Abych vám trochu objasnila situaci. Moe úžasná sestřička mi právě řekla, že se stěhujem. Nevím, proč bych ji jako měla poslouchat. To pako. (Myslím mou ségru) Si myslí, že se přestěhujeme z Londýna…Taky sem ji jako řekla, že je mi úplně jedno, že už ten domeček zaplatila. Protože bylo naše dědictví po otci dosti velké, tak mi to bylo úplně jedno. Ale je pravda, že bych se chtěla někdy spakovat z Londýna, ale to dycky kvůli ségry. Když sem dorazila konečně k tomu novinovému stánku, koupila jsem si noviny a začetla se na lavičce kousek opodál. Pak do mě někdo drcnul. Ani sem se nelekla a podívala jsem se dotyčnému nechutně do očí. Ale když jsem si všimla, že je to Adriann, tak sem si oddychla a ukázala na volné místo vedle sebe.

1.kapitolka :-P

29. května 2008 v 19:04 | Arriel Izzie Forestová
"Nazdar Reme." ozvalo se trojhlasně,načež se to individuum posadilo vedle Rema a dovnitř vešel další mladík.Ten už vypadal k světu :D Měl rozčepýřené vlasy do všech stran a na nose brejličky,které mu však slušely.
"Copak si to ulovil za kost ,to u tebe není normální." poznamenal a svalil se vedle mě.
A jako poslední vešel černovlasý klučina se známými aristokratickými rysy.Culil se do všech stran a zřejmě si o sobě myslel hodně.

4.KAPČA!

29. května 2008 v 19:02 | Arriel Izzie Forestová
Lidi, volejte sláva a tři dny se radujte! :D
Z této nádherné chvilky nás vyrušila hrozná rána a letadlo se zatřepalo.Odtrhli jsme se od sebe a vyjukaně se porozhlédli dokola.Až teď jsem si pořádně uvědomila,co tu provádíme a odstrčila jeho ruku ze své nohy.Slezla jsem z umyvadla a co nejrychleji odešla zpátky na své místo.Lily seděla vyděšeně na sedačce a Potter se jí snažil uklidnit.Raději jsem se posadila a připoutala.
"Lily,v pohodě?" optala jsem se jí starostlivě.

Opožděně,ale přeci...........

28. května 2008 v 17:46 | Arriel Izzie Forestová
Pro Izabel, za spřátelení.................

Prolog!

27. května 2008 v 15:19 | Arriel Izzie Forestová
Já vím, já vím, slíbila jsem vám to co jsem slíbila, jenže mě se tak neceeeeeeeeeeeeeeee :-( Snad mi to odpustíte a do téhle povídky si začtete, tedy není nijak zajimavá, spíš taková ohraná, ale s mojí sestřičkou Hannah píšeme společnou povídečku, tak na tu se těšte :-P
A ještě něco, pokusím se napsat Sny,vidiny a zrození lásky č.2, i když nic neslibuju, nerada bych vám vloudila naději.No a s tím volným pokračováním Kdo je ten pravý vážně uvažiju,ale zatím jen UVAŽUJI!

22.kapitolka + EPILOG!

25. května 2008 v 12:32 | Arriel
Tak se s tebou loužím povídečko zlatá :-( Ano lidičky, tohle je POSLEDNÍ kapitolka ke Kdo je ten pravý.Na začátku jsem si říkala, že určitě skončí se Siriusem, no a koukněte na to! Je se Severusem! :D Chci také tuhle konečnou kapitolku věnovat mému neznámému, díky kterému mají mé povídky smysl :-) Všechno má díky němu smysl.........no, radši toho nechám, chci také poděkovat za komenty, kterých je strááááááááááášně moc a já jsem za to štěstím bez sebe :-) Takže děkuju :-) Rozhodla jsem se také věnovat jí Antionette,Jasane,Scarlette,které zde se mnou byly už od začátku :-) Nebojte,nezapomínám na své věrné :D No a také bych tady chtěla zmínit Mystery,se kterou si posledně moc nepíšu,protože se buď míjíme,nebo tu jedna z nás není,ale chci ti jen napsat,že tě mám strašně ráda,tak na mě nezapomínej,až ti bude nejhůř,jsem tu pro tebe :-* No,trošku víc jsem se rozkecala,tak čtěte :-)

Dalšííííííííííííí s Izabelou :-)

24. května 2008 v 8:25 | Arriel
Takže :-) Ještě na rychlo sem házím spřátelko s Izabelou :-P Má pěkný blog a začíná s psaním povídek, tak se tam mrkněte a ohodnoťte :-)
A diplomek za spřátelení :-P