Duben 2008

11.kapitolka - KNP

29. dubna 2008 v 18:33 | Arriel Izzie Forestová
Ráno mě probudil otravný budík,který hlásal školu.Neochotně jsem vstala a odešla do koupelny,kde jsem spáchala ranní hygienu.
Jakmile jsem se vrátila do pokoje,holky ještě spaly.Vždycky jsem je budila já a určitě nebudu taková svině,abych je "teď" nebudila.
Sedla jsem si vedle Lily,která klidně a tiše oddechovala a jemně s ní zatřásla.
"Lil,vstávej." řekla jsem a jako odpověď se mi dostavilo tiché zamrčení. "Dneska máme lektvary,přece by jsi nechtěla přijít pozdě." dodala jsem a s očekáváním to zabralo.Lily se na mě podívala,trošku udiveně a zaraženě.

1.kapča

26. dubna 2008 v 9:40 | Arriel

Jo,zapomněla jsem se zmínit,že nejtajnější tajemství našich Pobertů není pro nás až tak tajné :D Když jsme se dostatečně nabažily,odešly jsme do společenky rozvalily se v křeslech a na gaučích.
"Hele,nezdá se vám nějak podezřelé,že jedeme na tu soutěž všechny a ke všemu s Poberty?" ozvala se Lily.

10.kapitolka - Severus Snape na scéně.

26. dubna 2008 v 9:20 | Arriel
Zase jsem všechno ztratila,jak jsem to dokázala?!Jak mi to mohla Lily udělat?!Stejně tak i Jane,měla jsem je za své nejlepší kamarádky!
Tohle jsem ještě nikdy necítila,tu hroznou bolest u srdce,která byla vážně neúnosná.Jedna slza za druhou si razila cestu z očí,tekla po tváři a nakonec dopadla na bílou košili.
Když jsem se pomalu blížila k Severní věži,utřela jsem si uplakané oči a vyšlapala schody k obrazu.Řekla jsem heslo a vešla do společenky,kde byla jen hrstka lidí.Usadila jsem se na pohovce a zadívala se do krbu,ani jsem si nevšimla,že už odbyla desátá hodina a obraz se znovu otevřel.Dovnitř se nahrnula Lily s ostatními a něčemu se společně smáli.Jane se držela za ruku s Remusem a Mag se Siriem.Jak k čertu může chodit s klukem,kterého zná jen pár hodin?!Hrozně mě zabolelo u srdíčka,fakt strašně moc.

9.kapitolka - V nouzi poznáš přítele.

24. dubna 2008 v 19:58 | Arriel
Svalila jsem se s pláčem na postel a byla úplně mimo!Nechtěla jsem,aby se Sirius dozvěděl o mých citech k němu zrovna od Marty!Vlastně jsem vůbec nechtěla,aby se to dozvěděl,teď se to všechno zkomplikuje.
Po půl hodině přišla Jane s Lily a posadily se vedle mě,chvilku tam mlčky seděly a já stále brečela,byla jsem fakt na dně,nechtěla jsem nic z toho,co se právě stalo,neměla jsem to vůbec dovolit!
"Elen." řekla tiše Lily. "Nic strašného se nestalo!"

Prolog k nové povídce!

24. dubna 2008 v 19:56 | Arriel
Tak,snad se vám to bude líbit :-)
Konečně zase nastupuji do přeplněného vlaku,ve kterém se rozléhá smích a radostné vítání všech kamarádů po dlouhých prázdninách.Abych pravdu řekla,nikdo se nezměnil.Zmijozelští zůstali pořád stejnými,zapšklými xichty,Nebelvírští dělali cirkus,sotva vlezli do Bradavického expresu a ostatní se buď smáli,nebo se přidávali.
"Sam!" zahulákala na mě usměvavá tvářička,která se ve světě nikdy neztratí.

8.kapitolka - Pravda vždy vypluje na povrch.

22. dubna 2008 v 15:09 | Arriel
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hrozně se omlouvám!Teď procházím krizí!Nevzali mě na školu a snažím se najít nějakou jinou,jenže všechny jsou přecpané! :-( No chápete to?! Tak tu pro vás mám aspoň další kapču a o víkendu tu snad bude prolog k nové povídce.
"Pane bože!" vyjekla Jane a Lily se jen řehtala jak kůň :D
"Ještě jednou něco takového řekni a vrazím ti další,Siriusi,měl by sis tu svojí mrtvolu posbírat." řekla jsem naštvaně,na nikoho se ani nepodívala a odkráčela pryč.Lily s Jane mě hned doběhly.

Omluva!

19. dubna 2008 v 17:08 | Arriel
Já se vážně hroooooozně omlouvám,ale nestíhám :-( Kámoška je v nemocnici a musím ještě doma pořád makat,takže se na PC dostanu možná tak na pět minut,ale Slibuju,že se pokusím sem co nejdříve dostat další kapitolku k povídce, vážně SLIBUJU!
No a mám pro vás potěšující zprávu :-) Možná :D Chystám novou povídku :-) Bude taková zvláštní ale snad se vám bude líbit.Začátek mám napsaný v sešitě :D Jsem to psala ve Fyzice,ale taktéž se budu snažit to sem dát :-)

7.kapitolka - Pochopí že jsi vlkodlak.

15. dubna 2008 v 14:14 | Arriel
Takže,konečně se dočkáte mých slibovaných ran :D Tak pěkné počteníčko :D Jo a teď mi bude déle trvat pokráčování,tudíž se předem hrozně moc OMLOUVÁM!
"Už jdu." řekla jsem a utřela si tvář.
"O to nejde,co se děje?" optal se a přišel ke mně.

6.kapitolka - Kohoutí zápasy.

12. dubna 2008 v 18:58 | Arriel
Ach booooooože,já jednou na ty ústupky umřu :D Takže,dneska už druhá kapitolka!No chápete to?! :D Takže,od Jasane OČEKÁVÁM nějakou tu kapču a nemysli si,jen tak ti to neprojde,já si tě ohlídám :D
"Ale hodím." řekl a z ničeho nic po mě chňapnul,což jsem nečekala.
"Notak,prosím." řvala jsem se smíchem a snažila se mu vykroutit.Držel mě pevně v náručí a šel zpátky k jezeru.

5.kapitolka - Záchrana na poslední chvíli.

12. dubna 2008 v 17:17 | Arriel
Pozdní kapitolka,ale dlouhá :D Myslím :D No ale snažila jsem se.Jo a abych nezapomněla,DĚKUJU za komentíky,jsem úplně Happy,když si můžu číst jak krytyzaci,tak pochvaly :-) Moc vám všem děkuju.
Měsíce ubíhaly jako voda,Sirius se pořád tahal s Martou a James s Alici.Po škole se to rozletělo jako střela,jak jinak taky.Lily byla den ode dne smutnější,ale já ji dokázala někdy potěšit.Taky jsme si to vyměňovaly,já utěšovala jí a ona mě.Byly jsme obě dvě na dně.