Voldemorte!

4. ledna 2008 v 14:54 | Arriel
"Proč?!" řekla jsem a teď jsem byla zase na dně.Skápla mi menší slzička po tváři.
"Nebreč Rose,ale on to myslí dobře."
"Dobře?!" řvala jsem se slzami v očích. "Tohle se nedá myslet dobře!"
"Brumbál…"

"Ten aby se do něčeho nepřidal!Jste mi všichni odporní." Řekla jsem rozčíleně a utekla pryč.Ještě jsem za sebou slyšela,jak mě Hagrid volá,ale byla jsem z toho natolik vydeptaná že jsem utíkala pořád dál.
Vběhla jsem do hradu a jak jsem zahýbala na schodiště,do něčeho jsem prudce vrazila.No ten mi tu ještě chyběl,Filch!
"Co tu k čertu děláte!" řval na celé kolo,sesbíral se ze země a já jsem s těží také vstala. "Co si myslíte že děláte!Půjdete hned se mnou do ředitelny!" řekl naštvaně,popadl mě za rameno a odtáhnul do ředitelny.Potichoučku zaklepal a oba jsme vešli dovnitř.
Tak teď už jsem toho měla plné zuby.Stál tam Brumbál a vedle něj…..Pane bože,stál tam Tom!Opětovně zahalený v plášti a jakmile si mě oba všimli ztuhli jako sochy.
"Pane řediteli,tato dívka se potulovala po škole v těchhle pozdních hodinách a ještě na mě zaútočila." Vysvětloval Filch.
"Zaútočila?" optal se udiveně Brumbál.
"Nevím čemu říkáte útok Filchi.." řekla jsem naštvaně a opovrženě. "možná znáte jen útok vší nebo blech,ale já jsem na vás nezaútočila,tak si to nejprve srovnejte v hlavě."
Tom se jen uchichotla a Brumbál byl najednou celý vyculený.Filch rudnul vzteky a nechybělo moc a vybouchl by.
"A ještě ke všemu je drzá!Žádám,aby jste jí dal trest!" řval Filch a červená barva z obličeje mu začala pomaloučku odcházet.
"Dobrá,dobrá.Můžete jít Argusi,postarám se o to." Poručil mu Brumbál a Filchovi nezbývalo nic jiného,než ho uposlechnout.
Chvíli jsem se dívala na Toma,ale rozhodla jsem se raději rychle odejít.Vystřelila jsem jako blesk z ředitelny,rychle jsem se nechala odvézt chrličem na chodbu a poté odešla do Nebelvírské společenské místnosti.Vešla jsem do pokoje a ulehla do postele.S těží a se slzami jsem usnula.
Začal naštěstí víkend,takže jsem mohla spát až do oběda,no kdyby mě nevzbudila Lily.Oblékla jsem se a společně jsme se vydali do Velké síně na snídani.Tam už na nás čekala většina kluků a tak jsme si k nim přisedli a v klidu posnídali.
Jakmile jsme vyšli ze síně,zastavil mě hagrid.
"Rose,potřebovali bychom s tebou mluvit." Řekl.
"Kdo by se mnou potřeboval mluvit?" optala jsem se ho.
"Pojď prosím se mnou." Řekl,ale já neudělala ani krok.
"Nejdu nikam Hagride." Řekla jsem a společně s ostatníma jsem odešla do společensky.
Usadili jsme se do křesel a já s Lily a Hugem na pohovku.
Ti dva spolu chodili,jen abyste věděli a Rose s Jamesem.
"Proč si s nim nešla?" optala se mě Lily.
"Nepůjdu s nim nikam,všichni mě zradili."
"My ale ne." Řekl Hugo.
"Jo,já vím.Půjdu na chvíli ven." Oznámila jsem jim a odešla ven z hradu.Odešla jsem za těmi neznámými zvířaty.Všichni se ke mně zase nahrnuli,ale mezi nimi byl i Tom!
Přišel ke mně,ale už nebyl zahalený.
"Co tu děláš?" optala jsem se ho.
"Promiň že jsem se tu neukázal,ale nešlo to jinak."
"Jak že to nešlo jinak,ty ses se mnou vůbec nechtěl sejít."
"To není pravda,jen jsem nechtěl,aby se ti něco stalo."
"Tím chceš říct,že by se mi něco stalo kdyby ses tu jen na chvíli ukázal?Předtím jsi takové starosti neměl a klidně jsi mě odvedl na ostrov."
"Jenže to bylo předtím.Teď se to všechno mnohem více zhoršilo.Voldermot má hrozný vztek že jsme ho oslabili,ale teď má ještě větší sílu než předtím a všechno je to horší.I Smrtijedi na nás mají zlost a až teď začíná krutá a nelítostná válka."
"Tak to by jsme měli být tím tuplem spolu!Vždyť my máme zabít Voldemorta!My,chápeš!A ne jenom ty a Brumbál,i já v tom hraju roli,takže by jste mi měli všechno říkat,ale vy děláte pravý opak!"
"Nerozčiluj se Rose,ale jinak to nešlo.My chceme abys to všechno přežila."
"Jenže vy se ani nezajímáte co chci já!Chci abychom byli spolu a abychom všechno prožívali spolu,ale ty místo toho děláš ze sebe ochránce!Stejně mě zabije!"
"Nech těch řečí,ty nezemřeš."
"Nechtěl si abychom se vůbec stýkali tak co tu proboha děláš!" řekla jsem naštvaně a se slzami v očích jsem odešla pryč.
Nešla jsem však zpátky do hradu,ale namířila jsem si to k bráně z Bradavic.Jakmile jsem stála u ní,přemístila jsem se do domku k babičce a dědovi.
Stála jsem ve svém pokoji a posadila se na postel.Babička ani děda si toho naštěstí nevšimli a tak jsem mohla být chvíli zase sama.Nechápala jsem proč to dělají.Brumbál se do všeho plete a Tom ho poslouchá jako poslušný pejsek.Už jsem to všechno chtěla ukončit a tak jsem se přemístila do jeskyně.Byl tam chlad a hrozná tma,což mě děsilo,ale překonala jsem to a zavolala:
"Voldemorte!"
"Ale ale." Řekl slizkým hlasem a vyšel ze tmy. " Co ty tu?" optal se.
"Chci už to všechno skončit." Řekla jsem.
"Co když ti řeknu,že tě nezabiju,vlastně bych ani nelhal,chci Toma."
"Co když ti řeknu teď něco já.Chci se přidat na tvou stranu."
"Zradíš mě,já to vím."
"Dám ti své slovo,které jsem ještě nikdy neporušila."
"Stejně ti nevěřím,sliby chyby.Už jsem se hodněkrát v lidech zmýlil,proto jsem se stal tím,čím jsem.Nechci být člověk,to radši zemřu."
Nebavilo mě to poslouchat a proto jsem vytáhla hůlku.Namířila jsem jí na Voldemorta a vykřikla nepromíjící se kouzlo.
"Avada Kedavra!" Voldemort neváhal,taktéž vytasil hůlku a vyřkl kouzlo.
Z obou hůlek vyšly najednou dvě zelená světla,načež se střetla a teď začal souboj našich sil.Já jsem nehodlala ustoupit,ale pomalu mě už síly opouštěly a Voldemort byl na tom stejně.
Nechtěla jsem,aby Tom zemřel a tak jsem svou hůlku sklopila a jeho kouzlo do mě narazilo.Cítila jsem jen hroznou bolest,ale potom už nic.Skácela jsem se k zemi a naposledy zahlédla Voldemortův zaražený výraz.Už jsem necítila,ani neviděla absolutně nic,jen tmu.
 


Komentáře

1 Jasane Jasane | E-mail | Web | 4. ledna 2008 v 19:50 | Reagovat

Co? no to si snad děláš srandu!!!!!! Takhle to NESMÍŠ ukončit bože!:(doufám že není konec!

2 Hannah Hannah | E-mail | Web | 4. května 2008 v 21:50 | Reagovat

:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama