Sluší ti to. FINISH

4. ledna 2008 v 22:45 | Arriel
Tom ucítil hroznou bolest u srdce.Zrovna byl v pracovně u Brumbála.Skácel se k zemi a držel se pevně za místo,pod kterým se skrývalo srdce.

"Tome?!" vyjekla moje máma,která tam byla také.
Oba dva se přiřítili k Tomovi,který ze sebe nemohl vydat ani hlásku.Přemístil se k mému bezvládnému tělu a s těží mě pohladil po tváři.
"Rose?" vydal ze sebe,ale odpovědi se nedočkal.
"To je vše?!To je ta vaše všemocná moc,kterou vy oba dva máte?" ozval se Voldemortův posměšný hlas a postavil se kousek od nás.
"Rose?Miluju tě." Řekl a jemně mě políbil na rty.
Okolo se rozzářilo nádherné červené světlo,jako předtím.Voldemort začal pomalu,ale jistě mizet a sám byl z toho v šoku.Nakonec zmizel úplně a Tom se na mě podíval.Pořád jsem se ani nehnula,ale cítila jsem zase život.Tom Se na mě díval a už se cítil mnohem lépe.Konečně jsem se pohnula a podívala se dokola.
"Rose?" optal se znovu Tom a nahnul se ke mně.
"Tome?Co ty tu?" optala jsem se ho a usmála se.Tom se zasmála a vzal mě do náruče.Chytla jsem se ho kolem krku a přivinula se k němu.Přemístili jsme se do domu na nějakou pláž.Vešli jsme do malého,ale útulného domku a odešli do vedlejší místnosti,kde mě položil na měkkou postel s nebesy.Pohladil mě po tváři a políbil.
"Spinkej,potřebuješ odpočívat,pro něco si skočím." Řekl a odešel.Já jsem se zachumlala do teplé deky a snažila se usnout,ale nešlo to.Po chvilce jsem to konečně zalomila a vydala se do říše snů.
Vzbudila jsem se až pozdě ráno a vstala.Odešla jsem zpátky do vstupní místnosti,kde jsem našla na stole snídani s dopisem.
"Užij si to tu,nějaké věci máš ve skříni.Můžeš si na tomto ostrově dělat co chceš,vrátím se k večeru. Tom"
"Fajn,jak si to tu mám užít sama?"
No nic,odešla jsem se okoupat do menší koupelničky a oblékla se do hezounkých plavek,které jsem našla ve skříni.Vyšla jsem ven,přímo do krásného slunného dne.Všude okolo byla jen pláž,stromy a moře.Vrhla jsem se nadšeně do vln a trošku se osvěžila.Po chvíli jsem se vrátila do domku a oblékla se do minisukýnky a trička.Něco málo jsem snědla a čekala na Toma.Už se pomalu stmívalo,když se konečně objevil ve dveřích.
"Pročpak tu tak sedíš?" optal se mě a sednul si vedle mě.
"A co jiného bych tu měla sama dělat?" optala jsem se ho naštvaně.
"Promiň,ale musel jsem ještě něco zařídit." Řekl a na usmířenou mě políbil.
"Jako vždy." Konstatovala jsem.
"Ty žárlíš." Řekl s úsměvem od ucha k uchu.
"Nežárlím!" řekl jsem a šťouchla do něj.
"Tak si to přiznej."
"Fajn,fajn.Přiznávám,já fakt žárlím." Řekla jsem a začervenala se.
"Sluší ti to." Řekl a znovu mě políbil.
Užívali jsme si spolu každou sekundu.Několik měsíců jsme byli na pláži a nevytáhli odtamtud ani nos,no vlastně jo,jen pro jídlo. :D No prostě jsme byli všichni konečně šťastníííí :D
 


Komentáře

1 Jasane Jasane | E-mail | Web | 5. ledna 2008 v 14:05 | Reagovat

Jooooo super krááásny fakt děkuju že si to takhle skončila super moc moc moc krááááásny sem fakt ráááda. Skáču 1000metrů do vzduchu!!!!!! KRÁSA jsem moc ráda děkuju!!!! Jsem šťastná jak blecha!!!!

2 Hannah Hannah | E-mail | Web | 4. května 2008 v 21:54 | Reagovat

:))) Konečně taky něaký happy end...:)))

Už sem se bála...:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama